• Projekce okrasných zahrad

  Open or Close
  Při projekci zahrad vycházíme z představ a požadavků zákazníka, a dodáváme jim profesionální podobu. Jsme schopni zajistit projektovou dokumentaci různého stupně propracovanosti. Od jednoduchého osazovacího plánu, až po podklady ke stavebnímu povolení, vždy podle konkrétní potřeby zákazníka. Při tvorbě projektu dbáme na komunikaci se zákazníkem, tak aby byl výsledek co nejvíce naším společným dílem a zahrada přinášela uživateli mnoho radosti a pohodlí. Pokud je zahrada realizována naší firmou, není cena projektu zákazníkovi účtována.
  Stacks Image 181
  Návrh Ing. arch. Eva Rybníčková
 • Realizace a údržba okrasných zahrad

  Open or Close
  K realizaci zahrad se naše společnost snaží přistupovat s důrazem na kvalitu provedených prací, smyslem pro detail a správnost technologických postupů. Jsme schopni provádět veškeré práce spojené s realizací zahrady. Od teréních úprav až po realizaci drobných staveb jako jsou zídky, altány, chodníčky a tak dále. Rádi poskytneme vaší zahradě také následnou péči. Provádíme jak jednorázovou, tak pravidelnou údržbu zahrad. Pouze správná a včasná údržba, zajistí vaší zahradě trvale vlídnou tvář a zaručí, že vaše nemalá investice nepřijde časem vniveč.
  Stacks Image 403
 • Realizace a údržba střešních zahrad

  Open or Close
  Naše firma realizuje zahrady extenzivní (s vrstvou substrátu od 5 cm do 15 cm), které jsou v podstatě bezúdržbové a rostliny na nich rostoucí jsou uzpůsobeny k extrémním podmínkám. Druhým typem zahrady je zahrada intenzivní (vrstva substrátu nad 15 cm), která skýtá obdobné možnosti jako běžná okrasná zahrada. Umožňuje pěstování okrasných i ovocných stromů a okrasných keřů.
  Stacks Image 1894
 • Zakládání trávníku a pokládka travního koberce

  Open or Close
  Svěží a krásný trávník je dominantou každé zahrady. Jeho založení je potřeba věnovat velkou pozornost. Dbáme proto na správnou přípravu půdy, volbu vhodné travní směsi i samotné zasetí. Alternativou k setým trávníkům je pokládka travního koberce. Jejich velkou výhodou je okamžitý efekt svěžího porostu bez plevelů a možnost brzkého zatížení.
  Stacks Image 304
 • Údržba trávníků

  Open or Close
  Bez kvalitní údržby se žádný trávník neobejde. Kvalitní trávník, potřebuje nejen pravidelné sečení, ale i výživu, provzdušňování, ochranu proti chorobám a plevelům, případně další odborné zásahy. Nabízíme vám proto komplexní program údržby, zahrnující veškeré potřebné úkony pro perfektní vzhled a kondici vašeho trávníku, stejně jako jednorázovou pomoc s údržbou travnatých ploch.
  Stacks Image 361
 • Realizace a údržba jezírek, potoků a ostatních vodních zahradních prvků

  Open or Close
  Voda a zahrada patří neodmyslitelně k sobě. Jezírko či potok dodají zahradě zcela nový rozměr a umožní vám prožít krásné chvíle ve vaší zahradě plné života. Rádi pro vás projekčně připravíme a zrealizujeme nejen jezírka a potoky, ale i drobné vodní prvky jako jsou fontány, pítka pro ptáky a jiné. Máme bohaté skušenosti s tvorbou dnes velmi módních koupacích jezírek a bio bazénů.
  Stacks Image 460
 • Realizace stavebních prvků zahradní architektury

  Open or Close
  V rámci realizace zahrad zajišťujeme výstavbu chodníčků, opěrných zídek, zahradního osvětlení, altánů, pergol a jiných prvků zahradní architektury.
  Stacks Image 535
 • Průklesty a ošetřování ovocných dřevin

  Open or Close
  Aby vám vaše ovocné stromy přinášely radost v podobě zdravého a chutného ovoce, je nutné se o ně dobře starat. Nabízíme vám proto odborně provedený řez vašich ovocných dřevin ve správném termínu. Dále vám nabízíme jejich ochranu proti chorobám a škůdcům. Chcete-li se o své stromy starat sami a nevíte jak na to, rádi vám poskytneme odborný poradenský servis.
 • Kácení a ošetřování stromů

  Open or Close
  Provádíme ošetřování a kácení vzrostlých stromů i ve stížených podmínkách jako je například bezprostřední blízkost elektrického vedení, telekomunikační sítě, staveb či jiných objektů. K těmto účelům používáme stromolezeckých technik, nebo montážních plošin.
  Dále provádíme čištění pozemků (např. před stavbou), odstranění ruderálních porostů a poradíme si i s likvidací dřevní hmoty a jiného bio odpadu.
  Stacks Image 685
 • Údržba veřejné zeleně

  Open or Close
  Pro obce a veřejné instituce nabízíme zejména údržbu travnatých ploch, stříhání živých plotů, průklesty a odstraňování keřů a stromů, hrabání listí, odstranění pařezů, odvoz a likvidaci bio odpadu.